Usługi

Profilaktyka

Przychodząc do nas zostaną Państwo przyjęci z życzliwością a Państwa pupile poczęstowani przysmakami oraz podrapani za uszkiem. Przygotujemy dla Państwa ulubieńców program profilaktyczny, zaszczepimy, odrobaczymy, odpchlimy, obetniemy pazurki, wyczyścimy uszka. Dobierzemy odpowiednią karmę dopasowaną do wieku, rasy, stanu zdrowia zwierzęcia. W sprzedaży posiadamy karmy firmy Royal Canin, Vet Concept oraz Hills. Inne karmy wybrane przez klienta ściągamy na drugi dzień. Zaczipujemy Państwa pupila oraz wystawimy mu paszport unijny, aby wyjeżdżając na wakację nie musieli Państwo zostawiać go u rodziny czy w hotelu dla zwierząt.

Leczenie

Aby leczyć zwierzęta trzeba to kochać. My tacy jesteśmy. Kochamy pomagać! W naszej ofercie znajdą Państwo szeroko pojętą internę (gastroenterologia, dermatologia, diagnostyka, endokrynologia, leczenie chorób układu oddechowego i krążenia, rozród, urologia), chirurgię miękką oraz stomatologię. Nasza sala zabiegowa wyposażona jest w sprzęt do narkozy wziewnej firmy Midmark, który już niedługo rozpocznie pracę, oraz komorę tlenową wraz z koncentratorem tlenu. Posiadamy też pulsoksymetr wraz z kapnometrem co pozwala nam na lepsze kontrolowanie stanu pacjenta. Stanowisko stomatologiczne wyposażone jest w skaler ultradźwiękowy służący do usuwania kamienia nazębnego oraz wiertarki stomatologiczne.

Edukacja

W naszym Centrum prowadzimy zajęcia i staże dla techników weterynarii. Staramy się aby nasze zajęcia były ciekawe i prowadzone w sposób zrozumiały. Nasi stażyści często przyprowadzają swoje zwierzaki na zajęcia aby poćwiczyć obchodzenie się ze zwierzakiem, badanie ogólne czy pobranie krwi. Dzięki temu nasze zajęcia są nie tylko teoretyczne, ale i praktyczne.

Dojazdy

W przypadku gdy klient nie ma możliwości dojechania do nas ze swoim zwierzakiem lub gdy pupil źle znosi wizyty w gabinecie, zapewniamy opiekę weterynaryjną w warunkach domowych. Zawsze znajdziemy dla Państwa czas. Staramy się umawiać się w godzinach dogodnych dla klienta.

WIZYTY DOMOWE
+48 516 186 901

Badania

W naszym Centrum Weterynaryjnym posiadamy aparat do morfologii krwi BC-2800 VET firmy Mindray oraz aparat do biochemii krwi RT-1904 VET firmy Rayto, mikroskop Motic B1 VET, na których wykonujemy badania zwierząt domowych i gospodarskich. Bardziej skomplikowane badania kierujemy do Lab-Wetu jak również do Laboklinu.

Fryzjer

Strzyżemy według najnowszej mody, fryzur wybranych z katalogu, wzorca danej rasy czy po prostu życzenia właściciela.
Salonik fryzjersko-kosmetyczny dla psów i kotów zaprasza wszystkich!

Magdalena Wójcik
tel. +48 694 133 784
wcześniejszy kontakt telefoniczny